Meist

Me toome sinuni arendavaid koolitusi, seminare ning teisi ühendavaid sündmusi, et toetada sind ja aidata sul erialaselt kasvada.

Meie kursused on jagatud kolme kategooriasse: Välimine Ilu, Sisemine Ilu ja Karjäär.

Eesti Kosmeetikute Liit on organisatsioon, mis väärtustab ja arendab kosmeetiku eriala ja selle kutse esindajaid.

Ootame ühinema kõiki töötavaid kosmeetikuid, iluteenindajaid ja kosmeetiku eriala õpilasi.

Piret Kesküla

Juhatuse liige / Esinaine

Tema suurim soov on, et inimesed võiksid usaldada kogu oma välimuse kosmeetiku hoolde. Tuginedes ilumaailmas töötamise pikaaegsele (20 aastasele) kogemusele teab Piret, millist teavet kosmeetikud vajavad ning millist pühendumist ja erialalist täiendamist kosmeetiku eriala nõuab. Eesti Kosmeetikute Liidu esinaisena ta seda kõike liikmetele pakubki. Piret on kirjutanud erinevatele meediaväljaannetele sadu ilualaseid artikleid. Ta on Eesti Meigikunstnike Ühenduse asutajaliige ning püsimeigispetsialist.

piret@kosmeetikuteliit.ee


Katrin Kiivramees

Juhatuse liige / Personalijuht

Katrin on töötanud iluteenindusvaldkonnas 15 aastat, kui kosmeetik, spa-terapeut, koolitaja, ilusalongi omanik ja Norra mägihotelli spaa juhataja. Need töökohad on aidanud tal näha ilumaailma erinevaid tahke ja olla pidevas arengus.

katrin@kosmeetikuteliit.ee

Ave Tislar

Volikogu liige

Ave on 23 aastat töötanud kosmeetikuna ja selles valdkonnas ennast pidevalt arendanud. Tunneb huvi ka tervishoiu vastu ja võimalusel võtab alati osa tervishoiualastest täiendkoolitustest.

ave@kosmeetikuteliit.ee

Dagmar Mošarov

Volikogu liige

On inimese olemuse juures alati oluliseks pidanud tema jalgu ja nende eest hoolitsemist. Eelmisel aastal pidas hõbepulma viiliga! Selle aja jooksul on ennast pidevalt koolitanud, et olla kursis muutuva jalahoolduse erialaga. Varasemalt on õpetanud Iluravi Erakooli. Hetkel pühendub omandatud erialale ja võimalusel püüab uute muutuste tuules kaasa rääkida ilumaailma üldistel teemadel. Suhtub oma töösse kirega ja naudin seda iga päev, et pakkuda rõõmu oma klientidele.

dagmar.mosharov@gmail.com

Ilona Järve

Volikogu liige

Kosmeetik, jumestaja, kosmeetikute praktikajuhendaja, salongijuht. Kosmeetiku eriala: Tartu Teenindustootmisvalitsuses kosmeetiku eriala 1983. Meditsiini eriala: Tartu Meditsiinikool 1980. Tartu Ülikooli kutsepedagoogika täiendkoolitus 2018. EKL jumestusvõistluste peakohtunik.

ilona.jarve@gmail.com

Stella Lembra

Volikogu liige

25 aastat kogemust professionaalse kosmeetika esindajana ning koolitajana Eestis ja Soomes. Kosmeetiku eriala: Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakool 2004-2006. Meditsiinilise õenduse eriala: Tallinna Meditsiinikool 1983-1986.

stella@kosmeetikuteliit.ee

Liia Viitas

Volikogu liige

Kosmeetikuna on töötanud üle 20 aasta. Eelnevalt lõpetanud Pedagoogika Ülikooli pedagoogika ja psühholoogia erialal. Eesti Meigikunstnike Ühenduse asutajaliige, Jumestaja - ja Grimeerija kutsekomisjoni esimees. Peab väga oluliseks kutse väärtustamist iluvaldkonnas.

liia.viitas@gmail.com

Merit Saar

Volikogu liige