Meist

Me toome sinuni arendavaid koolitusi, seminare ning teisi ühendavaid sündmusi, et toetada sind ja aidata sul erialaselt kasvada.

Meie kursused on jagatud kolme kategooriasse: Välimine Ilu, Sisemine Ilu ja Karjäär.

Eesti Kosmeetikute Liit on organisatsioon, mis väärtustab ja arendab kosmeetiku eriala ja selle kutse esindajaid.

Ootame ühinema kõiki töötavaid kosmeetikuid, iluteenindajaid ja kosmeetiku eriala õpilasi.

Piret Kesküla

Juhatuse liige / Esinaine

Tema suurim soov on, et inimesed võiksid usaldada kogu oma välimuse kosmeetiku hoolde. Tuginedes ilumaailmas töötamise pikaaegsele (20 aastasele) kogemusele teab Piret, millist teavet kosmeetikud vajavad ning millist pühendumist ja erialalist täiendamist kosmeetiku eriala nõuab. Eesti Kosmeetikute Liidu esinaisena ta seda kõike liikmetele pakubki. Piret on kirjutanud erinevatele meediaväljaannetele sadu ilualaseid artikleid. Ta on Eesti Meigikunstnike Ühenduse asutajaliige ning püsimeigispetsialist.

piret@kosmeetikuteliit.ee


Katrin Kiivramees

Juhatuse liige / Personalijuht

Katrin on töötanud iluteenindusvaldkonnas 14 aastat, kui kosmeetik, spa-terapeut, koolitaja, ilusalongi omanik ja Norra mägihotelli spaa juhataja. Need töökohad on aidanud tal näha ilumaailma erinevaid tahke ja olla pidevas arengus.

katrin@kosmeetikuteliit.ee

Ave Tislar

Volikogu liige

Ave on 23 aastat töötanud kosmeetikuna ja selles valdkonnas ennast pidevalt arendanud. Tunneb huvi ka tervishoiu vastu ja võimalusel võtab alati osa tervishoiualastest täiendkoolitustest.

ave@kosmeetikuteliit.ee